Tu jesteśWspółczesne uwarunkowania rozwoju przedsiębiorstw

Współczesne uwarunkowania rozwoju przedsiębiorstw


Współczesne uwarunkowania rozwoju przedsiębiorstw

Informacje o książce

Prezentowana książka poświęcona jest problematyce kształtowania podstaw do rozwoju współczesnego przedsiębiorstwa. W publikacji zostały podkreślone zagadnienia predyspozycji i postaw pracowników i kierownictwa, negocjacji rynkowych, innowacyjności, kształtowania konkurencyjności, a także szeroko rozumianej kontroli wyników działalności.

Przetrwanie i rozwój współczesnych przedsiębiorstw uzależniony jest od zdolności do szybkiego dostosowania się do coraz szybszych zmian zachodzących w otoczeniu. Nowe warunki mogą skutkować nie tylko korektami w dotychczasowych działaniach, ale w skrajnych przypadkach także całkowitą zmianą profilu działalności.

Niniejsza książka jest adresowana do menedżerów oraz studentów uczelni o profilu ekonomicznym. Dla menedżerów może ona stanowić inspirację w działaniach podejmowanych na rzecz tworzenia stabilnych podstaw do rozwoju kierowanych przez nich przedsiębiorstw. Z punktu widzenia studentów treść książki stanowi rozwinięcie wybranych zagadnień z zakresu zarządzania. Lektura może także być zarówno interesującą podstawą do dalszych dociekań teoretycznych, jak również może być potraktowana jako punkt wyjścia do pogłębionych badań empirycznych, dotyczących ukształtowania warunków do przetrwania i rozwoju przedsiębiorstwa.

Książka jest efektem konferencji zorganizowanej przez Koło Naukowe Procesu Zarządzania.

Do pobrania

 

Informacje o wydaniu

  • ISBN: 978-83-935104-1-2
  • Liczba stron: 176, rysunków: 11, tabel: 29

 

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie książki wydane przez wydawnictwo Mfiles.pl są dostępne za pośrednictwem Google Books (także do pobrania w formacie PDF), a także za darmo w sklepie Google Play (dla urządzeń Android).

W celu pobrania PDF, wyszukaj tytuł książki na Google Books, kliknij ikonę "trybik" i wybierz opcję "Pobierz PDF".