Tu jesteśWspółczesne problemy zarządzania organizacjami

Współczesne problemy zarządzania organizacjami


Problemy zarządzania organizacjami w społeczeństwie informacyjnym

Informacje o książce

Niniejsza książka poświęcona jest prezentacji wybranych, współczesnych problemów związanych z zarządzaniem organizacjami. W opracowaniu przedstawione zostały aktualne podejścia, metody i narzędzia, których zastosowanie ma ułatwić zwiększanie konkurencyjności przedsiębiorstw oraz wpływać na zwiększenie efektywności działania innych organizacji, które nie są nastawione na wypracowanie zysku.

Podjęta w publikacji problematyka odzwierciedla aktualne kierunki badawcze, dotyczące zagadnień ujętych w poszczególnych rozdziałach. Przedstawione są zarówno rozważania teoretyczne, do których podstawę stanowią studia literatury przedmiotu, jak również doświadczenia praktyczne, będące efektem przeprowadzonych badań.

Książka jest przeznaczona zarówno dla kierownictwa różnych typów organizacji, jak również dla studentów uczelni o profilu ekonomicznym. Dla kierownictwa treść zawarta w publikacji może stanowić podstawę do rozwijania działań na rzecz tworzenia stabilnych podstaw do wzmacniania pozycji organizacji w ich otoczeniu. Dla studentów natomiast książka jest rozwinięciem wybranych zagadnień z zakresu zarządzania. Lektura może także stanowić punkt wyjścia zarówno dalszych badań teoretycznych, jak również empirycznych, dotyczących uwarunkowań zastosowania ujętych podejść, metod i narzędzi, zależnie od charakteru działalności organizacji oraz warunków w jej otoczeniu.

Do pobrania

  

Informacje o wydaniu

  • ISBN: 978-83-935104-7-4
  • Liczba stron: 240

 

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie książki wydane przez wydawnictwo Mfiles.pl są dostępne za pośrednictwem Google Books (także do pobrania w formacie PDF), a także za darmo w sklepie Google Play (dla urządzeń Android).

W celu pobrania PDF, wyszukaj tytuł książki na Google Books, kliknij ikonę "trybik" i wybierz opcję "Pobierz PDF".